VISAS AMINOSKĀBES VIENĀ VIETA!   www.amino.90.lv
Sākums
Sistēmas (CMS)
apraksts
PAPILDUS IESPĒJAS
KontaktiAktuālais jautājums:

Sievietes ir

no velna.
jāmīl.
jāper.
jāmīl un jāper.
kļūda.
jo viņas nevar nebūt.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!

DARBS un NAUDA!
 
 
PIESAKIES!
 .
 
 
   Tev ir kredīti, bet Tu netiec ar tiem galā?
 
 
Kā nopelnīt ar nekustamo īpašumu?
 
Kā tikt vaļā no kredītiem?
 
 
   Tev ir nekustamais īpašums - māja, dzīvoklis?
 
   Pēc būtības - tas ir iesaldēts kapitāls - tam ir vērtība, BET TU NEKO NO TĀS NEPELNI!
 
   Tas ir kā glabāt naudu mājās, zeķē - nauda tā guļot nenes nekādu peļņu. Bet ieliekot to depozītā bankā - tā gulēs tieši tā pat - tikai bankā, un nesīs Tev peļņu.
 
   Tagad Tev ir iespēja līdzīgi pelnīt ar savu nekustamo īpašumu!
 
   Nododot to Trasta fonda pārvaldījumā Tu saņemsi no 10 - 16 % gadā (vai 1% katru mēnesi) no Tava īpašuma vērtības, ar kādu to novērtēs Latvijā oficiāli sertificēti vērtētāji.
 
   Pie tam, Tu, kā īpašnieks saglabā savas īpašuma tiesības un var izmantot savu nekustamo īpašumu tāpat, kā līdz šim - dzīvot tajā, izīrēt, meklēt pircējus un tā tālāk.
 
   UN, tajā pašā laikā saņemot papildus ienākumus arī no Trasta fonda!
 
 
SVARĪGI!
Lai izmantotu šo iespēju - vēlams, lai Tavs nekustamais īpašums nebūtu ieķīlāts, vai arī kredīta summai ir jābūt krietni mazākai par īpašuma vērtību!
 
 
Ja tomēr - Tev ir kredīts, bet tas ir krietni mazāks par īpašuma vērtību - un neatmaksāšanas gadījumā ir draudi pazaudēt vērtīgo īpašumu?
 
    Trasta fonds var uzreiz nosegt visu Tavu kredīta summu un parādu (atbrīvot Tevi no ikmēneša maksājumiem), apmaiņā, pret īpašuma nodošanu trasta pārvaldījumā (īpašuma izmantošanas tiesības un īpašnieks nemainās!).
 
   Tikai ar nosacījumu, ka trasta līgums nedrīkst tikt lauzts noteiktu laiku (kamēr ieguldītā summa kredīta parāda segšanai netiek izmaksāta) un, ka netiek maksāti trasta peļņas procenti - tie iet kredīta parāda summas segšanai - TOTIES - Tu tiec vaļā no kredīta maksājumu sloga!
 
 
 
Gribi uzzināt vairāk?
 
Aizpildi zemāk esošo kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies.
 

Jūsu vārds:
Jūsu tālrunis:
Jūsu e-pasts:
Jūsu Skype vārds (ja ir):
Kāds ir Jūsu nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja)?
Nekustamā īpašuma atrašanās vieta (pilsēta, rajons)?
Vai tas ir ieķīlāts bankā vai tam ir kādi citi apgrūtinājumi?
Vai Jūs esat tā īpašnieks (reģistrēts zemesgrāmatā)?
Ziņas teksts:
   
SĀKUMS | REĀLAS LIETAS: VAI ESAT DROŠI PAR NĀKOTNI? ; LABAI VESELĪBAS UZTURĒŠANAI - Nākotnes dabiskie produkti veselībai! ; Alvejas produkti ; Organisma imunitātei un attīrīšanai ; DARBS INTERNETĀ UN AR CILVĒKIEM | REĢISTRĒ SAVU DOMĒNVĀRDU .COM ! NIEKI: JOKBILŽU GALERIJAS - Bērni ; Sievietes ; Jaukas ; Citas ; SEX AND THE CITY ; GIRLS | TESTI - Reakcijas tests! ; Vērības tests ; Uzzini savas patiesās domas ; TESTS - Vai tu esi maniaks?! ; KURA SMADZEŅU PUSLODE JUMS IR DOMINĒJOŠĀ? ; | AUGSTI LIDOJOŠAS FRĀZES ; VIDEO SEKAS (ļoti nepietiek) ; PIRMDIENA – MĪĻĀKĀ DIENA! ; EKSTRĒMI - Ekstrēmais foto! ; Viss ok, es esmu kaskā! ; TĀDAS VIŅAS (tās meitenes) IR! - Meitenes ; Sieviešu domāšanas shēma ; Nabadzība eiropā ; KONKURSS ; PĻĀPU KASTE! ; KRĀSU SPĒLE 10x10 | ALGAS NEBŪS! | VINGROJUMS ROKĀM PRET STRESU | www.ferma.90.lv | MŪZIKA | LAPAS KARTE | NAUDA!

eXTReMe Tracker
I.am.human.lv
ok?