ESI SUPER CILVĒKS!  WWW.SUPER.HUMAN.LV      
Sākums
Sistēmas (CMS)
apraksts
PAPILDUS IESPĒJAS
KontaktiAktuālais jautājums:

Sievietes ir

no velna.
jāmīl.
jāper.
jāmīl un jāper.
kļūda.
jo viņas nevar nebūt.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!

DARBS un NAUDA!
 
 
PIESAKIES!
 .
 
TESTS - VAI TU ESI MANIAKS?!
 
 
    Šādus vai līdzīgus testus izmantoti ASV cietumu psihologi, lai noteikti ieslodzīto tendences uz atkārtotām noziedzīgām rīcībām un maniakālās noslieces. 

    Ja Jūs vēlaties uzzināt vai gadījumā Jums nav slēptās (varbūt atklātas? ;) ) maniakālās tendences, tad izlasiet zemāk esošo situāciju uz atsūtiet savu viedokli par to – atbildi uz beigās minēto jautājumu. 

    Vēlam veiksmi! :DDD
 
 
SITUĀCIJAS APRAKSTS: 

    Bendžamina ģimenē notika bēdīgs notikums – nomira Benžamina māte. Viņa bija ļoti pazīstams cilvēks ar ļoti labu slavu. Daudzi bija viņai ļoti pateicīgi par viņas labo sirdi un nesavtīgo palīdzību. Tāpēc uz bērēm ieradās ļoti daudz cilvēki, skanēja sirsnīgi atvadu vārdi. Daudzus no cilvēkiem Bendžamins nemaz nepazina un redzēja pirmo reizi. It īpaši viņam palika atmiņā viena nepazīstama, bet ļoti skaista un mīļa jauna meitene. Viņam ļoti gribējās iepazīties, bet tā kā Bendžamins nezināja, kas varētu būt kopējie paziņas, un arī nebija atbilstoša situācija, tad iepazīties tā arī nesanāca.
    Protams, bija arī ļoti daudz pazīstami cilvēki, jo Bendžaminam bija liela dzimta. Visvairāk par visiem pārdzīvoja notikušo mirušās māsa – Bendžamina krustmāte. Viņas abas gandrīz visu dzīvi bija kopā, un arī pirms Bendžamina mātes nāves strādāja kopā, kopā palīdzēja cilvēkiem un, var teikt, ka viņām bija kopēji visi darba kolēģi, draugi un paziņas. Bērēs Bendžamins satika arī sen neredzētos mātes māsas bērnus – savus brālēnus un māsīcas.
    Nedēļu pēc bērēm notika vēl viena nelaime – pēkšņi nomira Bendžamina krustmāte, mātes māsa. Un vairāk iepazīstoties ar nāves apstākļiem tautā pat sāka klīst baumas, ka viņa nav nomirusi dabiskā nāvē, bet iespējams, ka tā pat ir bijusi slepkavība.
 

JAUTĀJUMS:
 
    Vai Jūsuprāt ir kāda sakarība starp šīm nāvēm, un, ja šķiet, ka tiešām ir, tad kāda?
 
 
    Sūtiet atbildi izmantojot zemāk minēto kontaktu formu un atbildē Jūs saņemsiet informāciju vai Jums piemīt maniakālas tendences.

    Atbilde Jums tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu, tāpēc norādiet reāli darbojošos e-pastu. 
 
    Pielikumā varat pievienot savu fotogrāfiju (līdz 500 kb), kas iespējams palielinātu testa precizitāti (lai arī fotogrāfija nav obligāta).

    NEKĀDOS apstākļos Jūsu norādītie dati netiks savādāk izmantoti vai nodoti kādām citām personām, kā tikai atbildes paziņošanai.
 
 
02.05.09. REZULTĀTU STATISTIKA KOPŠ 06.04.08.:

   Iesūtītas 766 atbildes, no kurām 244 liecina par maniakālām tendencēm.

   Noteikti rezultāti nav precīzi un reāli maniaku procents ir krietni mazāks, jo lielākā daļa cilvēku, kam nav atbildes versiju neko neatraksta. Tā kā rakstiet jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, vai ir Jums atbildes varianti vai nē - "nezinu" arī ir atbilde.

Jūsu vārds:
Jūsu tālrunis:
Jūsu e-pasts:
Jūsu dzimšanas datums:
Vai esat jau sastapušies ar šādu testu,
zināt iespējamos atbildes variantus?
Pievienot failu:
Ziņas teksts:
   
SĀKUMS | REĀLAS LIETAS: VAI ESAT DROŠI PAR NĀKOTNI? ; LABAI VESELĪBAS UZTURĒŠANAI - Nākotnes dabiskie produkti veselībai! ; Alvejas produkti ; Organisma imunitātei un attīrīšanai ; DARBS INTERNETĀ UN AR CILVĒKIEM | REĢISTRĒ SAVU DOMĒNVĀRDU .COM ! NIEKI: JOKBILŽU GALERIJAS - Bērni ; Sievietes ; Jaukas ; Citas ; SEX AND THE CITY ; GIRLS | TESTI - Reakcijas tests! ; Vērības tests ; Uzzini savas patiesās domas ; TESTS - Vai tu esi maniaks?! ; KURA SMADZEŅU PUSLODE JUMS IR DOMINĒJOŠĀ? ; | AUGSTI LIDOJOŠAS FRĀZES ; VIDEO SEKAS (ļoti nepietiek) ; PIRMDIENA – MĪĻĀKĀ DIENA! ; EKSTRĒMI - Ekstrēmais foto! ; Viss ok, es esmu kaskā! ; TĀDAS VIŅAS (tās meitenes) IR! - Meitenes ; Sieviešu domāšanas shēma ; Nabadzība eiropā ; KONKURSS ; PĻĀPU KASTE! ; KRĀSU SPĒLE 10x10 | ALGAS NEBŪS! | VINGROJUMS ROKĀM PRET STRESU | www.ferma.90.lv | MŪZIKA | LAPAS KARTE | NAUDA!

eXTReMe Tracker
I.am.human.lv
ok?