VISAS AMINOSKĀBES VIENĀ VIETA!   www.amino.90.lv
Sākums
Sistēmas (CMS)
apraksts
PAPILDUS IESPĒJAS
KontaktiAktuālais jautājums:

Sievietes ir

no velna.
jāmīl.
jāper.
jāmīl un jāper.
kļūda.
jo viņas nevar nebūt.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »


 
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!

DARBS un NAUDA!
 
 
PIESAKIES!
 .
PRODUKCIJA  NO  KORDICEPSA
 
Reāla iespēja palīdzēt sev un saviem tuvākajiem!

 


Viens no pašiem spēcīgākajiem Austrumu atveseļojošiem preparātiem – Kordiceps.


   Kordiceps jau 12 gadu simteņus to ļoti plaši izmanto Ķīnas dziednieki, kā līdzekli daudzu slimību profilaksei un veselības nostiprināšanai.

   Kordiceps tā ir unikāla sēne. Tā ir sastopama tikai Tibetas kalnos vairāk nekā 4 kilometru augstumā. Augstkalnu skābekļa trūkuma, zemā temperatūra un tās lielās svārstības, kā arī saikne ar kosmosu norūda Kordicepsu un padara to ļoti pārpilnu ar enerģiju.
   Tas attīstās ļoti brīnumainā veidā. No sākuma, noteikta veida tauriņa kāpurā iekļūst sēnes spora. Tā sāk savu attīstību izmantojot kāpurā esošās barībvielas, bet vēlāk izmanto tuvumā augošo dziedniecisko zālaugu sakņu sistēmu. Kordicepsā ir apvienoti augu un dzīvnieku valsts pirmsākumi.

   Ķīnā kordicepsu sauc par "Dievišķo dāvanu", "Burvīgo talismanu", jo nevienam augam nepiemīt tādas dziedinošās spējas. Tas ir vienīgais augs uz zemes, kuram vienlaicīgi piemīt gan pretaudzēju un pretmetastāžu iedarbība.

 

   Ilgu laiku dziednieciskos nolūkos to izmantoja tikai imperatoru dinastijas. Ķīnā darbojās aizliegums uz kordicepsa izvešanu, jo tas tika uzskatīts par valstij piederošo vērtību. Pateicoties ASV un Japānas nozīmīgajiem materiālajiem ieguldījumiem, kordicepsa preparāti, kuri ir sagatavoti atbilstoši Ķīnas imperatoru senajām receptēm šodien ir pieejami arī mums...

 

 
Lasīt vairāk:    http://free.human.lv
 

   
SĀKUMS | REĀLAS LIETAS: VAI ESAT DROŠI PAR NĀKOTNI? ; LABAI VESELĪBAS UZTURĒŠANAI - Nākotnes dabiskie produkti veselībai! ; Alvejas produkti ; Organisma imunitātei un attīrīšanai ; DARBS INTERNETĀ UN AR CILVĒKIEM | REĢISTRĒ SAVU DOMĒNVĀRDU .COM ! NIEKI: JOKBILŽU GALERIJAS - Bērni ; Sievietes ; Jaukas ; Citas ; SEX AND THE CITY ; GIRLS | TESTI - Reakcijas tests! ; Vērības tests ; Uzzini savas patiesās domas ; TESTS - Vai tu esi maniaks?! ; KURA SMADZEŅU PUSLODE JUMS IR DOMINĒJOŠĀ? ; | AUGSTI LIDOJOŠAS FRĀZES ; VIDEO SEKAS (ļoti nepietiek) ; PIRMDIENA – MĪĻĀKĀ DIENA! ; EKSTRĒMI - Ekstrēmais foto! ; Viss ok, es esmu kaskā! ; TĀDAS VIŅAS (tās meitenes) IR! - Meitenes ; Sieviešu domāšanas shēma ; Nabadzība eiropā ; KONKURSS ; PĻĀPU KASTE! ; KRĀSU SPĒLE 10x10 | ALGAS NEBŪS! | VINGROJUMS ROKĀM PRET STRESU | www.ferma.90.lv | MŪZIKA | LAPAS KARTE | NAUDA!

eXTReMe Tracker
I.am.human.lv
ok?